Ze świata budownictwa

Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Zaproszenie na uroczystą Galę

13/09/2022

1 września 2022 roku o godzinie 12.00 wystartował plebiscyt internetowy dla realizacji finałowych. Zakończenie plebiscytu podczas uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie 28 września.


Plebiscyt internetowy jest dodatkiem promocyjnym do Konkursu, decyzję o przyznaniu nagrody podejmuje niezależne Jury wizytujące każdy obiekt startujący w Finale Konkursu.


Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Zaproszenie na uroczystą Galę zdj. 1


Uroczysta Gala ogłoszenia wyników XXVI edycji


Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” dla projektantów, inwestorów i wykonawców ma już długą, ponad dwudziestopięcioletnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy. Celem działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Zgłaszać można projekty, które za cel obrały sobie ratowanie obiektów dziedzictwa minionych pokoleń. Mogą być to budynki różnego typu - mieszkalne, hotelarskie, przemysłowe, sportowe i zabytkowe, ale też mosty, drogi czy całe obszary poddane rewitalizacji oraz nowe obiekty. Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród tegorocznej XXVI edycji odbędzie się 28 września na Zamku Królewskim w Warszawie. Występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny uświetni te uroczyste chwile, w której uczestniczyć będzie ponad 400 osób. Gala będzie transmitowana on-line na stronie www.modernizacjaroku.org.pl. Zgłoszeń do XXVII edycji Konkursu dokonywać można za pomocą formularza elektronicznego. Serdecznie zapraszamy do dzielenia się swoimi sukcesami renowacyjnymi.


Obiekt do XXVII edycji można zgłosić już dziś!

Zdjęcia

Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Zaproszenie na uroczystą Galę zdj. 2
Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” Zaproszenie na uroczystą Galę zdj. 3

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:

PARTNER STRATEGICZNY

budoskop.pl - portal budowlany