Ze świata budownictwa

Zapraszamy do głosowania internetowego 27. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

18/04/2023

Miasta, gminy, wsie, prywatni inwestorzy, firmy budowlane, architekci, producenci mogą zostać uczestnikiem plebiscytu na najbardziej popularną inwestycję w Polsce, wystarczy zgłosić wybudowany nowy budynek, czy modernizację do Konkursu. Głosowanie to najlepszy środek na popularyzację inwestycji i jego twórców.


Zapraszamy do głosowania internetowego 27. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego


Obiekty rywalizują w klasyfikacji ogólnej oraz wojewódzkiej promując region. Ponad 440 samorządowych i prywatnych realizacji oczekuje już na głosy mieszkańców.


Statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku”, „Budowa XXI w.” to niezwykle cenne wyróżnienia, od dwudziestu siedmiu lat walczą o nie inwestorzy, wykonawcy, autorzy projektów najlepszych inwestycji budowlanych w Polsce. Nagrody przyznaje Jury w skład którego wchodzą przedstawiciele 11 Politechnik, Ministerstw, największych izb budowlanych i architektonicznych. Głosowanie internetowe jest formą promocji i nie ma wpływu na merytoryczną ocenę Jury i przyznanie nagród w Konkursie.


11 kwietnia o godz. 12:00, wystartowało długo oczekiwane przez wszystkich głosowanie w plebiscycie internetowym konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w.


Jak zagłosować? To proste!


Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnych godzinach. Głosy można oddawać raz na 24 h z jednego adresu IP w każdym województwie. Głosowanie potrwa do 12 maja do godz. 12:00 i jest całkowicie bezpłatne.

Zdjęcia

Zapraszamy do głosowania internetowego 27. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:

PARTNER STRATEGICZNY

budoskop.pl - portal budowlany