Ze świata budownictwa

10 milionów spadło jak z nieba...

23/11/2022

Wystartowała 27. edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" - największego i najbardziej prestiżowy Konkursu, który nagradza najlepsze budynki w Polsce.


Od 1996 roku inwestorzy, wykonawcy i projektanci zgłaszają do kolejnych edycji budynki nowe i wyremontowane, aby zaprezentować światu swoje osiągnięcia, wierząc w ich sukces. Dla organizatorów Konkursu wszyscy są zwycięzcami, bo podjęli wyzwanie i poprzez udział w rywalizacji uzyskują najlepszą reklamę, promocję firmy, budynku, miejsca, regionu.


Czy 10 mln to dużo… dla startujących w Konkursie? Wydaje się że tak, ale nie ustajemy w dążeniach aby było więcej.


10 milionów spadło jak z nieba... zdj. 1


Na stronie modernizacjaroku.org.pl znajdują się niezbędne informacje określające warunki przystąpienia do Konkursu.


Konkurs ma charakter społeczny i powszechny, każdy może zgłosić obiekt, poprzez media społecznościowe aktywizujemy społeczność lokalną. Rywalizacji towarzyszy głosowanie internetowe, w którym na wybrane realizacje swoje głosy oddaje ponad 200 000 osób w Polsce i na świecie. Konkurs nagradza inwestorów, wykonawców i projektantów za konkretną realizację jako wspólne dzieło trzech podmiotów. Jest to jeden z elementów, który wyróżnia ten konkurs na tle innych tego rodzaju wydarzeń. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też izby, powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy.


W 26. edycji, największego tego typu przedsięwzięcia w Polsce, wystartowało 510 obiektów, to jest grupa 2400 inwestorów, firm wykonawczych i architektonicznych. Jury, w składzie 36 profesorów polskich politechnik, ekspertów budownictwa, przedstawicieli ministerstw, inspekcji budowlanej wojewódzkich władz samorządowych, osobiście odwiedziło 75 realizacji startujących w finale i wyłoniło najlepsze obiekty zrealizowane w kraju. W ścisłej finałowej czołówce znalazły się inwestycje reprezentujące większość regionów Polski. Corocznie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbywa się na Zamku Królewskim w Warszawie. Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny uświetnia te uroczyste chwile, w której uczestniczy ponad 400 osób.


Ogólnopolski Konkurs Otwarty „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” współpracuje z największymi w Polsce, min.: TVP INFO, Dziennik Rzeczpospolita, Polska Press Grupa, Miesięcznik Inżynier Budownictwa, Stowarzyszenie Polskich Mediów, Forum Branżowe, Portal Budoskop.pl, Serwis Info-Inwest, Portal Buduj z Głową, Portal Samorządowy, Serwis Budowlany Muratorplus.pl, Świat Elit, Kompas Inwestycji, Warszawska Izba Gospodarcza.


Szacowana liczba odbiorców:

  • 20 tys. - bezpośrednie kontakty, spotkania,
  • 2,93 mln dotarcie publikacji - prasa,
  • 1,77 mln dotarcie publikacji - TV,
  • 2,44 mln wyświetleń w google,
  • 0,87 mln dotarcie publikacji - radio,
  • 1,60 mln dotarcie publikacji - portale,
  • 0,50 mln media społecznościowe,
  • 7,67 mln łączny zasięg tylko i wyłącznie poprzez media,
  • 170 tys. indywidualnych użytkowników strony.


Łączny zasięg konkursu to 10 mln odbiorców i zapewniamy, że ludzie którzy interesują się naszą inicjatywą nie spadli z nieba, tylko czytają, głosują, oglądają zgłoszone do Konkursu realizacje i osobiście je odwiedzają.


Dzięki tak dużym zasięgom i powszechnemu charakterowi już sam udział w tak nietuzinkowym projekcie jest szansą na dotarcie do 10 mln i jeszcze więcej osób z branży, z regionu, z Waszej miejscowości.


Zachęcamy do udziału wszystkich odpowiedzialnych za proces inwestycyjny zgłaszanych obiektów budowlanych, samorządy: miasta, gminy, powiaty, instytucje, deweloperów, firmy budowlane, architektów i biura projektowe oraz wszystkich, którzy chcą pochwalić się swoją zakończoną budową.


Jesteśmy ciekawi Państwa realizacji

sekretariat Konkursu: 52/ 323 07 17

www.modernizacjaroku.org.pl

Zdjęcia

10 milionów spadło jak z nieba... zdj. 2
10 milionów spadło jak z nieba... zdj. 3

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:

PARTNER STRATEGICZNY

budoskop.pl - portal budowlany