Największa baza inwestycji w Polsce

Informacje o inwestycjach budowlanych

 

 

 

KREUJEMY NOWE STANDARDY


ORGANIZACJI WYDARZEŃ

  

I PROMOCJI W BRANŻY

 

BUDOWLANEJ.

 

 

 

Seminaria tematyczne

Aktywnie wspieramy ...więcej »

ARCH Marketing

Działając od 2004 roku... więcej »

IN-OUT Design Trendy

 

INFO-INWEST Pracownia Eventów jest autorem i realizatorem jednych z najbardziej prestiżowych wydarzeń i konferencji w branży - cyklu IN-OUT Desgin Trendy.

Seminaria tematyczne

 

INFO-INWEST Pracownia Eventów aktywnie wspiera innowacje w architekturze i budownictwie poprzez organizację -semintarów i szkoleń tematycznych.

ARCH Marketing

  

Działając od 2004 roku stworzyliśmy ponad 450 projektów eventów, szkoleń oraz kampanii mailingowych. 

 

Wiedza i doświadczenie to podstawa naszego działania.

 

 

Działania wizerunkowe

 

ARCH Marketing » Imprezy indywidualne »Wydarzenia cyklicznie »Lista realizacji »

Aktualności »

 

 

 

   

Fakt (3)

 

Do tej pory przejechaliśmy prawie    1 000 000 km organizując wydarzenia w całej Polsce. 

 

 

 

 

 

Pracownia Eventów

W ramach Pracowni Eventów INFO-INWEST tworzymy ogólnopolskie kampanie wizerunkowe dla branży budowlanej

 

Posiadamy największą, na bieżąco aktualizowaną bazę przedstawicieli środowiska. W naszych zasobach znajduje się:

 

24 614 podmiotów branżowych

► 6 782 pracowni projektowych

9 195 czynnych architektów

 
Realizujemy projekty od organizacji, po kompleksową obsługę aż do zapewnienia zakładanej (ilościowej i jakościowej) frekwencji.

 

 

Konferencje, targi, imprezy branżowe







RELACJA - WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2012”

26-11-2012

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.


17 listopada br. uroczyście przedstawili Laureatów VI edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VII edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, X edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz VI edycji konkursu „Perły Medycyny”.

 

Połączenie tych przedsięwzięć jest szczególne, wskazuje bowiem na szereg cech łączących Laureatów, reprezentujących jednakże różne branże. Bez wątpienia Laureaci to podmioty, które nadają ton rozwoju nie tylko polskiej przedsiębiorczości, ale również polskiej gospodarce.

 

Konkursy mają charakter cykliczny i jak co roku adresowane są do wszystkich firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, do samorządów, zakładów opieki medycznej i firm działających na rynku medycznym oraz innych firm i przedsiębiorstw z Mazowsza, niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników.

 

Nagrody w konkursach to prestiżowe tytuły. Doceniane przez Kapitułę produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania, przodują w dziedzinie biznesu. Działania promocyjne pomogą liderom w jeszcze lepszym rozwoju poprzez budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, zmierzając do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

 

Organizatorzy wierzą, że udział w tych niezwykle prestiżowych przedsięwzięciach okaże się sukcesem będącym uwieńczeniem ciężkiej pracy Laureatów. Uroczystość z udziałem przeszło 600 gości, tym razem poprowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Joannę Jabłczyńską, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Papa D, The Postman.

 

Stałym punktem uroczystości jest aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

Działania promocyjne wspierane są wydaniem publikacji "Almanach Polskiej Przedsiębiorczości”, która prezentuje Laureatów Konkursów, a rozpowszechniana będzie wśród administracji rządowej i samorządowej, największych firm w Polsce, na targach oraz wśród firm nominowanych i ich kluczowych klientów.


 

Laureaci konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2012”

 

 

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I SPECJALISTYCZNE

 

I Nagroda     RO.SA. -MET Sp. z.o.o.

II Nagroda   Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

III Nagroda  „ANBUD” Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski


GENERALNY WYKONAWCA

 

I Nagroda     Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

II Nagroda   Przedsiębiorstwo Budowlane "GÓRSKI" Sp. z o.o. S.K.A.

III Nagroda  Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o.

                                                                                               

INWESTOR/INWESTYCJA

 

I Nagroda     Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie/ obiekty oświatowe

I Nagroda     Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane "Gwarant" Eugeniusz Zieliński/ Hotele i Centra Konferencyjne

II Nagroda    Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A./ Hotele i Centra Konferencyjne
III Nagroda  Spółdzielnia Mieszkaniowa MECHANIK/ Budynki i Osiedla Mieszkaniowe

PRODUCENCI MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH/Infrastruktura Inżynieryjna, Kolejowa i Drogowa

 

I Nagroda     Trac Tec S.A.

II Nagroda    EKOPROD Sp. z o.o.

III Nagroda  Jadar Sp. z o.o.

                                                                                               

PRODUCENCI MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

 

I Nagroda     CEMEX Polska Sp. z o.o.

II Nagroda    Punto Pruszyński Sp. z o.o

III Nagroda  WZD Spółka z o.o.

 

USŁUGI DEWELOPERSKIE

 

I Nagroda     Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH-BUD Sp. z o.o.

II Nagroda   Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "TROJAN" Sp. z o.o.

II Nagroda   Zakład Budowlany "SIEMASZKO" Lesław Siemaszko

III Nagroda RUTKOWSKI DEVELOPMEN  Sp. J.                                                                                                                                                                                                                                                       

USŁUGI DLA BUDOWNICTWA

 

 

MODERNIZACJA OBIEKTÓW

 

I Nagroda     INWESTBUD Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

II Nagroda   MARK-BUD Sp. z o.o.

 

 

ELEKTRONIKA I ELEKTROINSTALATORSTWO

 

I Nagroda     ElektroUnion Sp. z o.o.

 

 

WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

 

I Nagroda     Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

II Nagroda   Stanisław Marchewka - "MARCHEWKA"

III Nagroda  PPUH "DREWMAL"

 

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

 

I Nagroda     Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa

II Nagroda    Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie"

III Nagroda  Spółdzielnia Mieszkaniowa „METALOWIEC"


 

Laureaci konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości 2012”

 

 

GMINA MIEJSKA, MIEJSKO-WIEJSKA

 

I Nagroda     Gmina Grodzisk Mazowiecki

GMINA WIEJSKA

 

I Nagroda     Gmina  Lesznowola

II Nagroda    Gmina Tarnowo Podgórne

 

 

Laureaci konkursu „Gmina Atrakcyjna Turystycznie 2012”

Gmina od 15 000 do 30 000 mieszkańsców

 

I Nagroda        Gmina Kórnik

 

 

NAJLEPSZY WÓJT ROKU 2012

 

 

Pani Marii Jolancie Batyckiej – Wąsik - zgłoszonej przez Urząd Gminy w  Lesznowoli;

Za działania na rzecz podnoszenia poziomu oświaty gminnej oraz rozwój bazy edukacyjno-sportowej, a także za inwestycje w infrastrukturę techniczną.

 

Panu Tadeuszowi Czajcezgłoszonemu przez Urząd Gminy w Tarnowie Podgórnym:

Za działania na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz poprawy bezpieczeństwa publicznego.

 

 

NAJLEPSZY BURMISTRZ ROKU 2012

 

 

Panu Grzegorzowi Benedykcińskiemuzgłoszonemu przez Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim;

Za stworzenie wzorcowych warunków dla inwestorów oraz za umiejętne pozyskiwanie i efektywne wykorzystywanie środków z UE.

 

 

MAZOWIECKA FIRMA DZIESIĘCIOLECIA

 

Laureaci Nagrody Jubileuszowej - Mazowieckiej Firmy Dziesięciolecia

 

1. Kategoria Automatyka kolejowa

  • Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o.

2. Kategoria Działalność kulturalna

  • Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

3. Kategoria Handel i dystrybucja

  • Firma Elgrom Sp.J.
  • Firma LECHPOL Zbigniew Leszek
  • Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowo-Detalicznego JUREX Jerzy Krysiak
  • "SPOŁEM" Warszawska Spółdzielnia Spożywców WOLA

4. Kategoria Kosmetyka

  • Mincer Pharma Janina Mincer

5. Kategoria Medycyna

  • Centrum Medyczne GAJDA-MED
  • Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.
  • Nowodworskie Centrum Medyczne
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer
  • SPZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
  • Dzpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ
  • Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie
  • Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Bemowo
  • Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego MEDITRANS SPZOZ w Warszawie

6. Kategoria Medyczne Laboratoria Diagnostyczne

  • Laboratorium Przygoda Sp. z o.o.

7. Kategoria Ochrony środowiska

  • Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Płońsk
  • Przedsiębiorstwo Inżynierii Ogrodniczej DREWSMOL
  • Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o.

8. Kategoria Przemysł Spożywczy

  • Zakład Mięsny LENARCIK Sławomir Lenarcik

9. Kategoria Transport

  • Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. w Warszawie

10. Kategoria Usługi Deweloperskie

  • DOZBUD Development Zbigniew Zalewski
  • PBM Tusk Development Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane GWARANT Eugeniusz Zielińsk

11. Kategoria Usługi dla Firm

  • firma LEASINGTEAM Sp. z o.o.

12. Kategoria Usługi Finansowe

  • Bank Spółdzielczy w Przysusze
  • Bank Spółdzielczy w Zwoleniu

13. Kategoria Zarządzanie Nieruchomościami

  • Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Płocku
  • Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Wolska Żelazna Brama”
  • Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Chomiczówka”

 

Laureaci konkursu „MAZOWIECKA FIRMA/POWIAT/GMINA ROKU 2012”

 

 

MAZOWIECKI POWIAT ROKU 2012

 

 

I Nagroda       Powiat Makowski

II   Nagroda    Powiat Pruszkowski
III  Nagroda    Powiat Łosicki

 

 

MAZOWIECKA GMINA ROKU 2012

 

 

Gmina Miejska, Miejsko-Wiejska

 

 

I    Nagroda       Gmina Grodzisk Mazowiecki

II   Nagroda     Gmina Tarczyn
III  Nagroda     Gmina Góra Kalwaria

 

Gmina Wiejska

 

I    Nagroda       Gmina Lesznowola

I   Nagroda        Gmina Michałowice

 

 

MAZOWIECKA FIRMA ROKU 2012

 

BIURA PROJEKTOWE,ARCHITEKTONICZNE I GEODEZYJNE

 

 

I Nagroda        „LEVEL" Przedsiębiorstwo Deodezyjno-Projektowe Spółka z o.o.
II Nagroda      Biuro Projektów Budownictwa Ogólnego BUDOPOL S.A.

  

BUDOWNICTWO

 

I Nagroda        JADAR Sp. z o.o.
II Nagroda       Zakład Usług Budowlanych Pol-Met Piotr Polkowski
III Nagroda      MELIORANT Tadeusz Zając i Spółka Sp.K.

 

 

DZIAŁALNOŚĆ KULTURALNA

 

 

I Nagroda       Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce


 

HANDEL I DYSTRYBUCJA

 

I Nagroda         Verona Products Professional Sp. z o.o.

II Nagroda        F.H.U. KLUCZ-SERWIS

III Nagroda      Kommar Radosław Kuźmiński

 

MEDYCYNA

 

I Nagroda         Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie

                       

 

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

 

I Nagroda         SORTER Sp. j.

 

OCHRONA ŚRODOWISKA

 

I Nagroda         Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „TECHPOL” Kruk Sławomir

II Nagroda      Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim

III Nagroda     REBA Organizacja Odzysku S.A.

 


TRANSPORT, MOTORYZACJA

 

I Nagroda         Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

 

USŁUGI DLA FIRM

 

I Nagroda         Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. w Broniszach

 

 

USŁUGI DLA LUDNOŚCI

 

I Nagroda         "Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.

 

Laureaci konkursu „Perły Medycyny 2012”

 

SZPITALE MONOSPECJALISTYCZNE

 

I Nagroda         Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów

II Nagroda      Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie


SZPITALE WIELOSPECJALISTYCZNE – POWYŻEJ 400 ŁÓŻEK

I Nagroda              Wojskowy Instytut Medyczny

II Nagroda             Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

III Nagroda           Dziecięcy Szpital Kliniczny im. prof. Antoniego Gębali w Lublinie

III Nagroda           Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

 

SZPITALE WIELOSPECJALISTYCZNE – PONIŻEJ 400 ŁÓŻEK

 

I Nagroda              Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej

I Nagroda              Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu Szpital im. dr. Wojciecha Oczko

II Nagroda             Nowodworskie Centrum Medyczne

III Nagroda           Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siedlcach


KLINIKI I ODDZIAŁY KLINICZNE

 

I Nagroda              Klinika Onkologii i Radioterapii Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku

II Nagroda            Klinika Kardiologii i Kardiochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy

 

 

ODDZIAŁY I PODODDZIAŁY SPECJALISTYCZNE

 

I Nagroda              Oddział Kardiochirurgii Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

II Nagroda            Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej

III Nagroda          Oddział Alergologiczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ w Warszawie

Wyróżnienie        Oddział Geriatryczny Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmonologiczno-Reumatologicznych z siedzibą w Kup

 

NIEPUBLICZNE ZAKŁADY LECZNICTWA ZAMKNIĘTEGO-powyżej 400 łóżek

 

I Nagroda              Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o.

II Nagroda            Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

 

NIEPUBLICZNE ZAKŁADY LECZNICTWA OTWARTEGO

 

I Nagroda              Centrum Medyczn-Diagnostyczne Sp. z o.o.

 

PUBLICZNE ZAKŁADY LECZNICTWA OTWARTEGO

 

I Nagroda              Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota

 

RATOWNICTWO MEDYCZNE I TRANSPORT SANITARNY

 

I Nagroda              Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach

II Nagroda             Krakowskie Pogotowie Ratunkowe

II Nagroda             Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie

III Nagroda           Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Koninie

 

ZAKŁADY LECZNICZE, REHABILITACJA I OPIEKA DŁUGOTERMINOWA

 

I Nagroda              ARKA-MEGA S.A. w Kołobrzegu

II Nagroda            Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

III Nagroda           Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmonologiczno-Reumatologicznych z siedzibą w Kup

 

 PORADNIE SPECJALISTYCZNE

 

I Nagroda              Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o.

II Nagroda            Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ w Warszawie

 

 

STOMATOLOGIA I PROTETYKA

I Nagroda              NZOZ EURODENT

 

PRODUCENT ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH, FARMACEUTYCZNYCH I KOSMETYCZNYCH

 

I Nagroda              Clima-Produkt Sp. z o.o.

 

DYSTRYBUTOR ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH, FARMACEUTYCZNYCH I KOSMETYCZNYCH

 

I Nagroda              Viridian Polska Sp. z o.o.

 

USŁUGI DLA SEKTORA MEDYCZNEGO

 

I Nagroda              SUPRA BROKERS Sp. z o.o.

II Nagroda            SIMPLE S.A.

INWESTOR

 

 

I Nagroda              Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie

II Nagroda            SP ZOZ Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku

 

INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W MEDYCYNIE

 

 

I Nagroda              Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego                                 w Katowicach

 

NAGRODA SPECJALNA

 

Statuetka i Dyplom Uznania

 

Za dynamiczny rozwój, działania projakościowe oraz za świadczenie usług medycznych ratujących zdrowie i życie ludzkie na najwyższym poziomie”

 

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS" SPZOZ w Warszawie

 

PODZIĘKOWANIE

 

Dla Ogólnopolskiego Portalu Medycznego MEDSERWIS.PL
Przyznane przez organizatorów ogólnopolskiego Konkursu Medycznego
„PERŁY MEDYCYNY”

 

„za działania promocyjne na rzecz Konkursu i jego Laureatów”


ORGANIZATOR: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług , Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

 

Szczegółowych informacji udziela biuro konkursów:
Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.
ul. Popas 7, 02-196 Warszawa,
tel./fax.: (022) 609 18 10, e- mail sekretariat@europa2000.pl
Zapraszamy na strony: www.orlybudownictwa.pl, www.samorzady.org, www.firmaroku.pl, www.perlymedycyny.pl

 

 

« powrót do listy



INFO-INWEST M.Leśniak i Wspólnicy spółka jawna Inwestycje budowlane - nowe i planowane. © 1994-2013
Regulamin| Polityka cookies

budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu