Ze świata budownictwa

Automatyzacja magazynów

03/11/2022

W szybko rozwijającym się sektorze automatyzacji magazynów Beck & Pollitzer zapewnił sobie pozycję światowego lidera. Dzięki naszym ustandaryzowanym metodom dostarczamy wysokiej jakości instalacje na całym świecie dla naszych największych klientów. Zdobyliśmy doświadczenie we wszelkiego rodzaju systemach magazynowych. Patrząc poza schemat, Beck & Pollitzer może dostosować innowacyjne rozwiązania automatyzacji magazynów do Twoich potrzeb i przewidywać możliwe problemy, takie jak zakłócenia łańcucha dostaw, oszczędzając czas i pieniądze. Mając Beck & Pollitzer po swojej stronie, możesz być o krok przed konkurencją.


Automatyzacja magazynów zdj. 1

fot: Beck & Pollitzer


Zainstalowano jeden z największych na świecie zautomatyzowany system archiwizacji


USA Virginia


Beck & Pollitzer stawia sobie duże wyzwania, a kontrakt, który otrzymaliśmy w 2018 roku, był jednym z tych największych, nie tylko pod względem rozmiaru instalowanego przez nas zautomatyzowanego systemu archiwizacji, ale także ze względu na tajność archiwizowanych dokumentów.


Projekt został przeprowadzony przy zachowaniu najsurowszych środków bezpieczeństwa, w połączeniu z kontrolami w celu zapewnienia bezpieczeństwa dokumentów. Zainstalowano ponad 24 000 komórek siatki wraz z sekcjami mechanicznymi i elektrycznymi systemu przenośników.


Zespół Beck & Pollitzer zbudował system w trzech oddzielnych komorach, z których każda jest połączona z innymi dwoma mostami. Umożliwiło to 140 robotom obsługującym system dostęp do wszystkich obszarów. W punktach dostępu zainstalowano również drzwi przeciwpożarowe, zaprogramowane tak, aby zamykały się w razie pojawienia się zagrożenia. Ten projekt zademonstrował zdolność firmy Beck & Pollitzer do pracy pod presją, w środowisku określonym przez ścisłe reguły.


Automatyzacja magazynów zdj. 2

fot: Beck & Pollitzer


W Beck & Pollitzer jesteśmy dumni z długoterminowych relacji partnerskich z klientami. Jednym z przykładów powracających klientów jest nasza współpraca z firmą produkującą opony samochodowe. Kooperacja rozwija się szybko dzięki uruchomieniu wspólnego, nowego projektu w listopadzie 2020 r.


Kolejnym przykładem długoletniej współpracy jest powrót klienta z nowym zleceniem przeprowadzenia kilku automatyzacji magazynów w zakładach w czterech swoich lokalizacjach w Niemczech i Hiszpanii. Instalacje zostały przeprowadzone sprawnie i zgodnie z planem, a zespół Beck & Pollitzer dopracował procesy przy każdym zadaniu, aby zapewnić maksymalną wydajność. Sprzęt użyty do tego projektu obejmował wózki widłowe, podnośniki nożycowe oraz wózki typu cherry picker.


W skład obszarów, w których nasze zespoły wykazały się swoją ekspercką wiedzą, to m.in.: BHP, w tym codzienne szkolenia BHP, rozładunek i montaż maszyn, oznakowanie podłóg, poziomowanie, prowadnice przenośników, montaż przenośników, słupy i podpory do koryt kablowych, podesty i bezpieczeństwo ogrodzenia, montaż mechaniczny i prace elektryczne.


Automatyzacja magazynów zdj. 3

fot: Beck & Pollitzer


USA Texas


Firma Beck & Pollitzer po raz kolejny wykazała się swoją wiedzą z zakresu automatyzacji magazynów, zabezpieczając projekt przy współpracy z dużym klientem, zajmującym się sprzedażą detaliczną żywności online. Zainstalowaliśmy w zakładzie produkcyjnym klienta system Autostore oraz przenośnik.


Jak w przypadku wszystkich tak dużych projektów, firma Beck & Pollitzer stanęła przed wieloma wyzwaniami, które przezwyciężyła. Opóźnienie w dostawie przenośnika od producenta spowodowało, że instalacja Autostore ruszyła jako pierwsza. W wyniku opóźnienia przenośnika firma Beck & Pollitzer wykazała się dużą elastycznością w przesuwaniu harmonogramów pracy, aby zminimalizować wpływ opóźnienia.


Sprawny przebieg projektu skłonił klienta do pozytywnej opinii na temat naszej wspaniałej pracy. Byli szczególnie pod wrażeniem dopracowanej logistyki przedsięwzięcia.


Niemcy


Nasz klient potrzebował szybko i bezpiecznie rozszerzyć pojemność swojego magazynu w Niemczech. Projekt wymagał współpracy między czterema krajami, przy czym Beck & Pollitzer Polska przejęła inicjatywę i zapewniła niezbędną wykwalifikowaną siłę roboczą, wiedzę w zakresie nadzoru, zaawansowany sprzęt i know-how w zakresie zarządzania.


Projekt był trudny, ponieważ obejmował instalację i uruchomienie 80 stacji sortujących oraz wprowadzenie ponad 350 autonomicznych robotów do aktywnego magazynu. Ponieważ przestrzeń była bardzo ograniczona, zespół Beck & Pollitzer wiedział, że kluczem do sukcesu jest dokładne zarządzanie zapasami. Większość sprzętu trzeba było przenieść, rozpakować i zainstalować tego samego dnia, przy 30 pojazdach wymagających rozładunku. Projekt został bezpiecznie zrealizowany i otworzył nam drzwi do podejmowania jeszcze większych wyzwań dla tego klienta w przyszłości.


Automatyzacja magazynów zdj. 5

fot: Beck & Pollitzer


Nasza niezrównana wiedza i doświadczenie, w połączeniu z naszym standardowym podejściem, minimalizuje ryzyko związane z przenoszeniem lub instalacją dużego sprzętu.


Gdziekolwiek na świecie potrzebujesz naszej wiedzy specjalistycznej, przyjęte przez nas standardowe podejście zapewni, że otrzymasz te same najlepsze w branży usługi i rozwiązania.


Korzyści z wyboru Beck & Pollitzer


Lokalne i Globalne. Utalentowany zespół ponad 1000 osób na 4 kontynentach.

Wypróbowane & Przetestowane. Procesy i procedury z myślą o naszym kliencie.

Zdrowie i Bezpieczeństwo. Doskonałość jest podstawą wszystkiego, co robimy.

Elastyczni i Dokładni. Doskonałe wyniki zapewnione dzięki naszemu konsekwentnemu podejściu.

Wiedza i Doświadczenie. Nikt nie może się równać z naszymi 150 latami w branży.


Zapraszamy do kontaktu:

poland.sales@beck-pollitzer.com

www.beck-pollitzer.pl

Odwiedź również: LinkedIn

Zdjęcia

Automatyzacja magazynów zdj. 6
Automatyzacja magazynów zdj. 7
Automatyzacja magazynów zdj. 8
Automatyzacja magazynów zdj. 9
Automatyzacja magazynów zdj. 10
Automatyzacja magazynów zdj. 11
Automatyzacja magazynów zdj. 12
Automatyzacja magazynów zdj. 13
Automatyzacja magazynów zdj. 14
Automatyzacja magazynów zdj. 15
Automatyzacja magazynów zdj. 16
Automatyzacja magazynów zdj. 17

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:

PARTNER STRATEGICZNY

budoskop.pl - portal budowlany