O nas

Firma

Na polskim rynku informacji o inwestycjach budowlanych wydawnictwo INFO-INWEST istnieje od roku 1994. Tak wiele lat doświadczeń pomogło nam stworzyć najlepszy informator o inwestycjach w Polsce. Monitorując rynek nowych inwestycji - pracujemy na sukces firm, które pragną dotrzeć ze swoją ofertą do osób odpowiedzialnych za finalny kształt i obsługę realizowanych obiektów.

Publikowane przez nas informacje o inwestycjach budowlanych ułatwiają nawiązywanie współpracy z potencjalnymi odbiorcami Państwa usług, produktów i rozwiązań. Umożliwiają składanie ofert handlowych, materiałowych, wykonawczych, usługowych, a także prezentowanie technologii alternatywnych i uzupełniających. 

2011-2017

Nieustanie wraz z Partnerami współtworzymy serwis informacji o inwestycjach - bazę informacji o inwestycjach budowlanych prostą i zarazem indywidualną, ze szczególną dbałością o aktualność danych oraz wysoką wartość informacji i usług.

Dzięki współpracy na wielu polach z architektami, projektantami, wykonawcami i inwestorami jesteśmy liderem w dziedzinie dystrybucji informacji o inwestycjach.

W ramach rozwoju serwisu o inwestycjach on-line, dołączają do zespołu specjaliści z bogatą wiedzą i doświadczeniem, wprowadzamy nowe funkcje: konsultanta, zapotrzebowania, indywidualne ustawienia konta użytkownika.

Aktywnie działamy na polu wydarzeń branżowych i działań promocyjnych na naszych opiniotwórczych portalach - powstaje warsztat profesjonalisty. Twórcze spojrzenie, elastyczność i niekończące się kontakty stwarzają nam szerokie możliwości działania.

W ramach Patronatów wspieramy inicjatywy w środowisku architektoniczno – budowlanym.

2005-2010

Dzięki doświadczeniu z łatwością poruszamy się w środowisku architektoniczno – budowlanym. Zachęciło nas to do rozpoczęcia w 2005 roku działalności w zakresie promocji nowych materiałów, technologii i rozwiązań w budownictwie. Tak powstał dział Konferencje INFO-INWEST, organizujący spotkania dla architektów i projektantów.

Aktywnie pracujemy na rzecz ugruntowania pozycji specjalistów w zakresie promocji podmiotów z branży budowlanej. W 2008 Konferencje INFO-INWEST, przekształciły się w Pracownię Eventów. Powstał dział świadczący usługi nie tylko w zakresie konferencji i szkoleń, ale również realizujący skuteczne promocje, eventy, mailingi i projekty specjalne dla firm z branży budowlanej.

Wraz z rozwojem nowych technologii przekazywania informacji, oprócz formy papierowej i standardowych formatów elektronicznych, w roku 2005 wprowadziliśmy aplikację INFO-INWEST Manager oraz serwis selektywny. Nowy produkt ułatwia gromadzenie i zarządzanie regularnie aktualizowaną bazą danych o inwestycjach i ich uczestnikach.

1994–2004

Rozpoczynamy działalność na polskim rynku informacji o inwestycjach. Wydajemy informacje o inwestycjach w formie tygodników ogólnopolskich i dwutygodników regionalnych. Od tego czasu rozwijamy się razem z rynkiem inwestycyjnym, monitorujemy, informujemy i pomagamy wszystkim, którzy chcą jak najlepiej odnaleźć się w polskich realiach budowlanych.

Pracujemy na sukces firm, które pragną dotrzeć ze swoją ofertą do osób odpowiedzialnych za finalny kształt i obsługę realizowanych obiektów na terenie całego kraju. Wieloletnia obecność na rynku, sprawiła, iż marka INFO-INWEST jest bardzo dobrze rozpoznawalna w środowisku budowlanym.

NASI PARTNERZY

budoskop.pl - portal budowlany         archiport.co.uk - portal o polskiej architekturze         pracownia eventow - spotkania dla braży budowlanej