Ze świata budownictwa

1 kwietnia 2022 roku, 12:00 startuje głosowanie internetowe Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

28/03/2022

Miasta, gminy, wsie, prywatni inwestorzy, firmy budowlane, architekci, producenci mogą zostać uczestnikiem plebiscytu na najbardziej popularną inwestycję w Polsce, wystarczy zgłosić wybudowany nowy budynek, czy modernizację do Konkursu. Stworzona prezentacja startującego w głosowaniu obiektu wraz z jego promocją jest bezpłatną reklamą o wartości 5000 zł !!! i szansą na uzyskanie nominacji do Finału. Głosowanie to najlepszy środek na popularyzację inwestycji i jego twórców. Obiekty rywalizują w klasyfikacji ogólnej oraz wojewódzkiej promując region. Ponad 350 samorządowych i prywatnych realizacji oczekuje już na głosy mieszkańców !!!


1 kwietnia 2022 roku, 12:00 startuje głosowanie internetowe Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego Modernizacja Roku & Budowa XXI w zdj. 1


Na głosujących czekają Zaproszenia na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród na Zamku Królewskim w Warszawie, któremu towarzyszy koncert znanego w Polsce i na świecie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.


Głosy można oddawać raz dziennie do 20 maja 2022 r. Zapraszamy do aktywnego wspierania ulubionych inwestycji na www.modernizacjaroku.org.pl.


Statuetka i Tytuł „Modernizacja Roku”, „Budowa XXI w.” to niezwykle cenne wyróżnienia, od dwudziestu sześciu lat walczą o nie inwestorzy, wykonawcy, autorzy projektów najlepszych inwestycji budowlanych w Polsce. Nagrody przyznaje Jury w skład którego wchodzą przedstawiciele 11 Politechnik, Ministerstw, największych izb budowlanych i architektonicznych. Głosowanie internetowe jest formą promocji i nie ma wpływu na merytoryczną ocenę Jury i przyznanie nagród w Konkursie.


Do końca marca tego roku zgłosiło się już 350 realizacji, a czekamy na kolejne. Coraz więcej pretendentów do nagrody zdaje sobie sprawę, że naprawdę warto szczycić się swoimi sukcesami - i to nie tylko w dużej skali, na potężnych obiektach, ale również tymi mniejszymi, za to niezwykle cennymi i ważnymi dla lokalnych społeczności.


W Konkursie co roku startuje od 400 do 900 zgłoszonych obiektów, drogą elektroniczną docieramy do 2 820 000 odbiorców, a poprzez media drukowane do 500 000. 26 edycja Konkursu odbywa się pod patronatem Telewizji Polskiej - kanału TVP Info oraz 20 dzienników lokalnych w całym kraju należących do Grupy Polska Press co bez wątpienia pozwoli na jeszcze większe upowszechnienie idei Konkursu. Cieszymy się od lat poparciem m.in. Ministerstw statutowo zajmujących się budownictwem, infrastrukturą, ochroną środowiska, Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Związku Powiatów Polskich, Marszałków Województw, Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów i innych partnerów i mediów.


Do zobaczenia na Gali podsumowania 26. edycji w Rezydencji Królów i Rzeczypospolitej Zamku Królewskim w Warszawie.

Zdjęcia

1 kwietnia 2022 roku, 12:00 startuje głosowanie internetowe Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego Modernizacja Roku & Budowa XXI w2

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:

NASI PARTNERZY

budoskop.pl - portal budowlany         archiport.co.uk - portal o polskiej architekturze         pracownia eventow - spotkania dla braży budowlanej