Ze świata budownictwa

Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość

10/12/2021

W Beck & Pollitzer globalnie oraz aktywnie wspiera się starania o przemianę ekologicznej świadomości. Wspierany jest sektor akumulatorów i pojazdów elektrycznych oraz tworzona jest nowa technologia produkcyjna.


Wzrost liczby pojazdów elektrycznych (EV) przekształca przemysł motoryzacyjny i zwiększa popyt na ogniwa akumulatorowe


Beck & Pollitzer wspiera wiele wiodących, światowych marek przemysłu motoryzacyjnego i buduje długotrwałą współpracę partnerską z najlepszymi klientami.


Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 1

fot: Beck & Pollitzer


Jesteśmy gotowi by Ci pomóc!


Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie:

  • Instalacja i przenoszenie linii produkcyjnych baterii na całym świecie.
  • Montaż linii prasowych, Body in White oraz linii montażowych do pojazdów elektrycznych na baterie.
  • Modyfikacje istniejącego Body in White dla wariantów hybrydowych.


Przez lata Beck & Pollitzer zdobył niezrównane doświadczenie i wiedzę w sektorze motoryzacyjnym, począwszy od tłoczenia do finalnego montażu. Dzięki wykonanym projektom instalacyjnym na wszystkich kontynentach i dla większości producentów samochodów, Beck & Pollitzer może wesprzeć również Twoją transformację. W konsekwencji upadku silnika spalinowego i pojawienia się silnika elektrycznego, firma stała się specjalistą w produkcji ogniw akumulatorowych, począwszy od technologii mieszania po końcową klasyfikację. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej malarni, suszarni, slitter’a lub linii kalandrowania, Beck & Pollitzer jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania.


Instalacja Body in White dla kluczowego producenta OEM


Firmie Beck & Pollitzer został przyznany projekt instalacji nowego Body in White Model Y dla klienta sektora elektryfikacji w USA. Beck & Pollitzer, pracując dla kluczowego producenta OEM, instaluje:

  • Body Sides Inner (LH/RH),
  • Body Sides Outer (LH/RH),
  • Hang online - końcowe,
  • Konstrukcje, przenośniki rolkowe i systemy podnoszące.


Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 2

fot: Beck & Pollitzer


Instalacja urządzeń technologicznych do produkcji akumulatorów


Beck & Pollitzer USA otrzymało swój jak dotąd największy projekt do realizacji. Klient firmy zaplanował przyspieszenie światowego przejścia na zrównoważoną energię. Przedsięwzięcie to ma być realizowane za pomocą coraz bardziej przystępnych cenowo pojazdów elektrycznych i produktów energetycznych. firma Beck & Pollitzer miała przyjemność nadzorować instalację urządzeń procesowych do produkcji akumulatorów dla tego giganta motoryzacyjnego.


Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 3

fot: Beck & Pollitzer


Beck & Pollitzer buduje bardziej ekologiczną przyszłość dzięki najnowszemu projektowi dotyczącemu elektryfikacji


Kiedy jedna z wiodących na świecie firm zajmujących się rozwiązaniami środowiskowymi musiała zainstalować swój najnowocześniejszy proces w najnowszej brytyjskiej inwestycji w zakresie zielonej energii na badania i rozwój (R&D), Beck & Pollitzer był oczywistym wyborem, aby ją wesprzeć.


Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 4

fot: Beck & Pollitzer


Ta trudna instalacja wymagała od Beck & Pollitzer wykazania się wieloma tradycyjnymi umiejętnościami jednocześnie dostosowanymi do nowego, zaawansowanego technologicznie procesu.


Beck & Pollitzer odegrał kluczową rolę w instalacji wielu najnowszych projektów elektryfikacji w przemyśle motoryzacyjnym, w Europie i USA. Współpraca z innowatorami branżowymi stawia Beck & Pollitzer w czołówce instalatorów tych rewolucyjnych procesów, które przyczynią się do powstania bardziej ekologicznego i zrównoważonego systemu energetycznego przyszłości.


Przez cały okres transformacji branży motoryzacyjnej Beck & Pollitzer wspiera producentów samochodów i producentów OEM w ich przekształcaniu się w kierunku pojazdów elektrycznych.


Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania, w tym instalacje linii do produkcji akumulatorów i ponowną przebudowę fabryk samochodów na całym świecie, pomagając klientom w szybkimi budowaniu bardziej ekologicznej przyszłości.


Zapraszamy do kontaktu: poland.sales@beck-pollitzer.com

Odwiedź również: LinkedIn

Zdjęcia

Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 5
Beck & Pollitzer Polska buduje ekologicz6ną przyszłość zdj.
Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 7
Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 8
Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 9
Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 10
Beck & Pollitzer Polska buduje ekologiczną przyszłość zdj. 11

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:

NASI PARTNERZY

budoskop.pl - portal budowlany         archiport.co.uk - portal o polskiej architekturze         pracownia eventow - spotkania dla braży budowlanej