Ze świata budownictwa

Zaproszenie na 23 Konferencję naukowo-techniczną SEKOCENBUD, 11-13.10.2017 r., Ciechocinek

21/09/2017

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno - Organizacyjnych Budownictwa „Promocja” Sp. z o.o., autor i wydawca informacji cenowych Systemu SEKOCENBUD, serdecznie zaprasza na 23 Konferencję naukowo-techniczną, która odbędzie się w dniach 11-13 października 2017 roku w Ciechocinku pt.:

„ZMIANY W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH NA ROBOTY BUDOWLANE – WYBRANE ASPEKTY W PRAKTYCE”

Niespełna 2 miesiące pozostały do 23 Konferencji w Ciechocinku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z przygotowaniem i realizacją zamówień publicznych na roboty budowlane. Tegoroczna Konferencja będzie wyjątkową okazją do rozmów i dyskusji nad funkcjonowaniem w praktyce dotychczasowych zmian w Pzp oraz przekazania wniosków wynikających z tej dyskusji przedstawicielowi UZP, który będzie obecny podczas obrad. Ocena obecnego stanu Pzp przez praktyków jest konieczna w świetle rozpoczętych prac nad nowym Prawem zamówień publicznych (ostateczny projekt ma być przedstawiony do konsultacji pod koniec br.). Konferencja może być zatem dla Państwa olbrzymią szansą na aktywny udział w tworzeniu nowych przepisów Pzp.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na Konferencję na stronie: www.sekocenbud.pl/konferencja

Zdjęcia

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:
Na bieżąco

Na bieżąco

INFO-INWEST informuje z dużym wyprzedzeniem o planowanych obiektach, regularnie aktualizujemy informacje, na czas dostarczamy je Klientom. Dzięki temu tworzymy najlepszy informator o inwestycjach w Polsce.
Informacje

Informacje

Informacje INFO-INWEST dostępne są w serwisie On-Line z codziennymi powiadomieniami oraz w formie tygodniowych raportów w formatach MS Word, MS Excel lub Adobe PDF.
Pełna baza danych

Pełna baza danych

Serwis INFO-INWEST zawiera maksymalnie pełną bazę danych o inwestycjach budowlanych w Polsce. Dostarczamy informacje nie tylko o dużych, ale także o średnich i mniejszych obiektach.
22 lat doświadczenia

22 lat doświadczenia

Przez ponad 22 lat działalności wypracowaliśmy naprawdę skuteczne metody i kontakty pozwalające na monitorowanie polskiego rynku inwestycji budowlanych.
Największa baza inwestycji

Największa baza inwestycji

600 aktualizacji informacji tygodniowo 500 nowych inwestycji miesięcznie
22 385 inwestycji łącznie
22 081 uczestników inwestycji
Wszytskie obiekty

Wszytskie obiekty

Informacje o inwestycjach podzielone są tematycznie wg szczegółowego kryterium INFO-INWEST. Nasza klasyfikacja obejmuje ponad 250 rodzajów obiektów budowlanych.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Klienci sami wybierają m.in. rodzaj inwestycji, region, etap inwestycji czy formę ich otrzymywania. Tworzony jest w ten sposób produkt indywidualny, dokładnie odpowiadający wymaganiom zamawiającego.
Pliki bazodanowe

Pliki bazodanowe

Firmom posiadającym własne systemy zarządzania danymi o inwestycjach i ich uczestnikach np. typu CRM, oferujemy przygotowanie indywidualnych plików bazodanowych według specyfikacji Klienta.

NASI PARTNERZY

budoskop.pl - portal budowlany         archiport.co.uk - portal o polskiej architekturze         pracownia eventow - spotkania dla braży budowlanej