Ze świata budownictwa

Zaproszenie na 23 Konferencję naukowo-techniczną SEKOCENBUD, 11-13.10.2017 r., Ciechocinek

21/09/2017

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno - Organizacyjnych Budownictwa „Promocja” Sp. z o.o., autor i wydawca informacji cenowych Systemu SEKOCENBUD, serdecznie zaprasza na 23 Konferencję naukowo-techniczną, która odbędzie się w dniach 11-13 października 2017 roku w Ciechocinku pt.:

„ZMIANY W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH NA ROBOTY BUDOWLANE – WYBRANE ASPEKTY W PRAKTYCE”

Niespełna 2 miesiące pozostały do 23 Konferencji w Ciechocinku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z przygotowaniem i realizacją zamówień publicznych na roboty budowlane. Tegoroczna Konferencja będzie wyjątkową okazją do rozmów i dyskusji nad funkcjonowaniem w praktyce dotychczasowych zmian w Pzp oraz przekazania wniosków wynikających z tej dyskusji przedstawicielowi UZP, który będzie obecny podczas obrad. Ocena obecnego stanu Pzp przez praktyków jest konieczna w świetle rozpoczętych prac nad nowym Prawem zamówień publicznych (ostateczny projekt ma być przedstawiony do konsultacji pod koniec br.). Konferencja może być zatem dla Państwa olbrzymią szansą na aktywny udział w tworzeniu nowych przepisów Pzp.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na Konferencję na stronie: www.sekocenbud.pl/konferencja

Zdjęcia

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:

NASI PARTNERZY

budoskop.pl - portal budowlany         archiport.co.uk - portal o polskiej architekturze         pracownia eventow - spotkania dla braży budowlanej