Ze świata budownictwa

Targi Terenów Inwestycyjnych - Investate Poland 2017, 21-23.04.2017 r., Ptak Warsaw Expo

24/03/2017

Zapraszamy serdecznie na Targi Terenów Inwestycyjnych - Investate Poland 2017, które odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017r. w Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Targi „INVESTATE POLAND” to jedyna w kraju tego typu prestiżowa impreza o ogromnym znaczeniu dla branży inwestycyjnej. Targi skierowane są do inwestorów nie tylko z Polski, ale i całej Europy.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy z jednej strony polskich właścicieli gruntów inwestycyjnych: Miasta, Gminy, Parki Przemysłowo-Technologiczne, Specjalne Strefy Ekonomiczne, Agencje Rozwoju Regionalnego, innych właścicieli terenów inwestycyjnych,  z drugiej strony Radców Handlowych Ambasad,  przedsiębiorstwa globalne,  firmy konsultingowe, korporacje, holdingi budowlane, centra logistyczne,  fundusze inwestycyjne, pozostałe przedsiębiorstwa poszukujące terenów  pod  inwestycje z kraju  i zagranicy.

Polska jest krajem w którym coraz więcej korporacji lokuje swoje inwestycje zagraniczne. Dzięki rozwijającej się infrastrukturze drogowej, kolejowej, stanowi atrakcyjne miejsce do inwestowania i rozwoju biznesu.

Targi Terenów Inwestycyjnych Investate Poland 2017 to doskonała okazja, aby w jednym miejscu i czasie spotkali się właściciele gruntów inwestycyjnych z Polski z potencjalnymi inwestorami z całej Europy.

Zdjęcia

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:
Na bieżąco

Na bieżąco

INFO-INWEST informuje z dużym wyprzedzeniem o planowanych obiektach, regularnie aktualizujemy informacje, na czas dostarczamy je Klientom. Dzięki temu tworzymy najlepszy informator o inwestycjach w Polsce.
Informacje

Informacje

Informacje INFO-INWEST dostępne są w serwisie On-Line z codziennymi powiadomieniami oraz w formie tygodniowych raportów w formatach MS Word, MS Excel lub Adobe PDF.
Pełna baza danych

Pełna baza danych

Serwis INFO-INWEST zawiera maksymalnie pełną bazę danych o inwestycjach budowlanych w Polsce. Dostarczamy informacje nie tylko o dużych, ale także o średnich i mniejszych obiektach.
22 lat doświadczenia

22 lat doświadczenia

Przez ponad 22 lat działalności wypracowaliśmy naprawdę skuteczne metody i kontakty pozwalające na monitorowanie polskiego rynku inwestycji budowlanych.
Największa baza inwestycji

Największa baza inwestycji

600 aktualizacji informacji tygodniowo 500 nowych inwestycji miesięcznie
22 385 inwestycji łącznie
22 081 uczestników inwestycji
Wszytskie obiekty

Wszytskie obiekty

Informacje o inwestycjach podzielone są tematycznie wg szczegółowego kryterium INFO-INWEST. Nasza klasyfikacja obejmuje ponad 250 rodzajów obiektów budowlanych.
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Klienci sami wybierają m.in. rodzaj inwestycji, region, etap inwestycji czy formę ich otrzymywania. Tworzony jest w ten sposób produkt indywidualny, dokładnie odpowiadający wymaganiom zamawiającego.
Pliki bazodanowe

Pliki bazodanowe

Firmom posiadającym własne systemy zarządzania danymi o inwestycjach i ich uczestnikach np. typu CRM, oferujemy przygotowanie indywidualnych plików bazodanowych według specyfikacji Klienta.

NASI PARTNERZY

budoskop.pl - portal budowlany         archiport.co.uk - portal o polskiej architekturze         pracownia eventow - spotkania dla braży budowlanej