Ze świata budownictwa

Targi Terenów Inwestycyjnych - Investate Poland 2017, 21-23.04.2017 r., Ptak Warsaw Expo

24/03/2017

Zapraszamy serdecznie na Targi Terenów Inwestycyjnych - Investate Poland 2017, które odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017r. w Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Targi „INVESTATE POLAND” to jedyna w kraju tego typu prestiżowa impreza o ogromnym znaczeniu dla branży inwestycyjnej. Targi skierowane są do inwestorów nie tylko z Polski, ale i całej Europy.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy z jednej strony polskich właścicieli gruntów inwestycyjnych: Miasta, Gminy, Parki Przemysłowo-Technologiczne, Specjalne Strefy Ekonomiczne, Agencje Rozwoju Regionalnego, innych właścicieli terenów inwestycyjnych,  z drugiej strony Radców Handlowych Ambasad,  przedsiębiorstwa globalne,  firmy konsultingowe, korporacje, holdingi budowlane, centra logistyczne,  fundusze inwestycyjne, pozostałe przedsiębiorstwa poszukujące terenów  pod  inwestycje z kraju  i zagranicy.

Polska jest krajem w którym coraz więcej korporacji lokuje swoje inwestycje zagraniczne. Dzięki rozwijającej się infrastrukturze drogowej, kolejowej, stanowi atrakcyjne miejsce do inwestowania i rozwoju biznesu.

Targi Terenów Inwestycyjnych Investate Poland 2017 to doskonała okazja, aby w jednym miejscu i czasie spotkali się właściciele gruntów inwestycyjnych z Polski z potencjalnymi inwestorami z całej Europy.

Zdjęcia

powrótUnikalne cechy INFO-INWEST

Przekonaj się, że rejestracja w INFOINWEST to wymierne korzyści dla Ciebie:

Na bieżąco

INFO-INWEST informuje z dużym wyprzedzeniem o planowanych obiektach, regularnie aktualizujemy informacje, na czas dostarczamy je Klientom. Dzięki temu tworzymy najlepszy informator o inwestycjach w Polsce.

Informacje

Informacje INFO-INWEST dostępne są w serwisie On-Line z codziennymi powiadomieniami oraz w formie tygodniowych raportów w formatach MS Word, MS Excel lub Adobe PDF.

Pełna baza danych

Serwis INFO-INWEST zawiera maksymalnie pełną bazę danych o inwestycjach budowlanych w Polsce. Dostarczamy informacje nie tylko o dużych, ale także o średnich i mniejszych obiektach.

22 lat doświadczenia

Przez ponad 22 lat działalności wypracowaliśmy naprawdę skuteczne metody i kontakty pozwalające na monitorowanie polskiego rynku inwestycji budowlanych.

Największa baza inwestycji

600 aktualizacji informacji tygodniowo 500 nowych inwestycji miesięcznie
22 385 inwestycji łącznie
22 081 uczestników inwestycji

Wszytskie obiekty

Informacje o inwestycjach podzielone są tematycznie wg szczegółowego kryterium INFO-INWEST. Nasza klasyfikacja obejmuje ponad 250 rodzajów obiektów budowlanych.

Indywidualne podejście

Klienci sami wybierają m.in. rodzaj inwestycji, region, etap inwestycji czy formę ich otrzymywania. Tworzony jest w ten sposób produkt indywidualny, dokładnie odpowiadający wymaganiom zamawiającego.

Pliki bazodanowe

Firmom posiadającym własne systemy zarządzania danymi o inwestycjach i ich uczestnikach np. typu CRM, oferujemy przygotowanie indywidualnych plików bazodanowych według specyfikacji Klienta.

NASI PARTNERZY